‘ Mehmed’ Bir Cihan Fatihi adlı dizinin  Aksiyon Sahneleri ve dövüş koreografileri Aksiyon Yönetmeni İlker Can KARAGÜLLE tarafından kurgulanmıştır.  Oyuncular Kuzgun Akademi eğitmenleri tarafından sahneye hazırlanmış ve akademimizde yetişmiş olan performans aktörlerimiz sahnelerin hayata geçmesinde rol almışlardır.

Yönetmen : Altan DÖNMEZ
Aksiyon Yönetmeni : İlker Can KARAGÜLLE
Stunt Koordinatörü : Can AYGÜN

Eğitim verdiğimiz Aktörler ;  Kenan İMİRZALIOĞLU, Burak TANDOĞAN,  Gürkan UYGUN,Murat SERT, İlhan ŞEN,

Dizide Karakter olarak rol almış oyuncularımız ;  Tamer Serkan SUBAŞI, Alen PAPAZYAN, Ferhat DAYANÇ

Kutül Amare‘ adlı TRT dizisinin ilk 5 Bölüm Aksiyon Sahneleri ve dövüş koreografileri Aksiyon Yönetmeni İlker Can KARAGÜLLE tarafından kurgulanmıştır.

Eğitim verdiğimiz Aktörler ; Kağan TAŞANER,  Ismail Ege ŞAŞMAZ, Semih ERTÜRK, Emre BAŞER, İlker AKSUM, Uğur KARABULUT

Yönetmen : Mustafa Şevki DOĞAN
Aksiyon Yönetmeni : İlker Can KARAGÜLLE
Stunt Koordinatörü : Can AYGÜN, Tamer Serkan SUBAŞI

Show tv’de yayınlanan ‘Kalp Atışı‘ adlı dizinin  Aksiyon Sahneleri ve dövüş koreografileri Aksiyon Yönetmeni İlker Can KARAGÜLLE tarafından kurgulanmıştır.  Oyuncular Kuzgun Akademi eğitmenleri tarafından sahneye hazırlanmış ve akademimizde yetişmiş olan performans aktörlerimiz sahnelerin hayata geçmesinde rol almışlardır.

Eğitim verdiğimiz Aktörler ; Öykü KARAYEL, Gökhan ALKAN, Burak CEYLAN

Yönetmen : Yusuf PİRHASAN
Aksiyon Yönetmeni : İlker Can KARAGÜLLE
Stunt Koordinatörü : Can AYGÜN

Atçalı Kel Mehmet Efe adlı sinema Filminin  Aksiyon Sahneleri ve dövüş koreografileri Aksiyon Yönetmeni İlker Can KARAGÜLLE tarafından kurgulanmıştır.  Oyuncular Kuzgun Akademi eğitmenleri tarafından sahneye hazırlanmış ve akademimizde yetişmiş olan performans aktörlerimiz sahnelerin hayata geçmesinde rol almışlardır.

Eğitim verdiğimiz Aktörler ; Gökhan KESER,  Onur ŞENAY
Dizide Karakter olarak rol almış oyuncularımız ;  Tamer Serkan SUBAŞI

Yönetmen : Hakan ŞAHİN
Aksiyon Yönetmeni : İlker Can KARAGÜLLE
Stunt Koordinatörü : Can AYGÜN

Kanal D’de yayınlanan Meryem adlı dizinin 4 ncü bölüm Aksiyon Sahnesi Aksiyon Yönetmeni İlker Can KARAGÜLLE tarafından kurgulanmıştır. Koreograf Tamer Serkan SUBAŞI sahneyi koordine etmiştir.

Eğitim verdiğimiz Aktörler ; Furkan ANDIÇ, Kenan ACAR, Serenay AKTAŞ

Diriliş Ertuğrul adlı TRT dizisinin  1 nci ve 2 nci sezon tüm Aksiyon Sahneleri (64 Bölüm)  ve dövüş koreografileri Aksiyon Yönetmeni İlker Can KARAGÜLLE tarafından kurgulanmıştır.  Oyuncular Kuzgun Akademi eğitmenleri tarafından sahneye hazırlanmış ve akademimizde yetişmiş olan performans aktörlerimiz sahnelerin hayata geçmesinde rol almışlardır.

Eğitim verdiğimiz Aktörler ; Engin Altan DÜZYATAN, Nurettin SÖNMEZ, Kağan TAŞANER, Cengiz COŞKUN, Cavit Çetin GÜNER, Serdar GÖKHAN, Esra BİLGİÇ, Didem BALÇİN, Serdar DENİZ, Burcu KIRATLI, Barış BAĞCI, Turgut TUNÇALP, Mehmet BOLAT, Sezgin ERDEMİR, Reshad STRİK, Ayberk PEKCAN, Hande SUBAŞI,

Yönetmen : Metin GÜNAY
Aksiyon Yönetmeni : İlker Can KARAGÜLLE
Stunt Koordinatörü : Can AYGÜN

Güneşi Beklerken adlı dizinin ses getiren 22 nci bölüm Ring’de dövüş sahnesi  Aksiyon Yönetmeni İlker Can KARAGÜLLE tarafından kurgulanmıştır.

Eğitim verdiğimiz Aktörler ; Kerem BURSİN, Ozan OSMANPAŞAOĞLU

Yönetmen : Altan DÖNMEZ
Koreograf : İlker Can KARAGÜLLE
Stunt Koordinatörü : Can AYGÜN

Ali Kundilli adlı sinema Filminin  Aksiyon Sahneleri ve dövüş koreografileri Aksiyon Yönetmeni İlker Can KARAGÜLLE tarafından kurgulanmıştır.  Oyuncular Kuzgun Akademi eğitmenleri tarafından sahneye hazırlanmış ve akademimizde yetişmiş olan performans aktörlerimiz sahnelerin hayata geçmesinde rol almışlardır.

Eğitim verdiğimiz Aktörler ; Cem GELİNOĞLU
Karakter olarak rol almış oyuncularımız ; Tolgahan İŞBİLEN, Cem BEYHAN, Ferhat DAYANÇ, Can AYGÜN

Yönetmen : Fatih AKSOY
Koreograf : İlker Can KARAGÜLLE
Stunt Koordinatörü : Can AYGÜN

Show tv’de yayınlanan ‘Fatih’ adlı dizinin  Aksiyon Sahneleri ve dövüş koreografileri Aksiyon Yönetmeni İlker Can KARAGÜLLE tarafından kurgulanmıştır.  Oyuncular Kuzgun Akademi eğitmenleri tarafından sahneye hazırlanmış ve akademimizde yetişmiş olan performans aktörlerimiz sahnelerin hayata geçmesinde rol almışlardır.

Eğitim verdiğimiz Aktörler ; Mehmet Akif ALAKURT, Dağhan KÜLEGEÇ
Dizide Karakter olarak rol almış oyuncularımız ; Kartal Uğur KARAKUŞ

Yönetmen :Merve GİRGİN
Koreograf : İlker Can KARAGÜLLE

Sakarya Fırat adlı  TRT dizisinin Final dövüş sahnesi  Aksiyon Yönetmeni İlker Can KARAGÜLLE tarafından kurgulanmıştır.

Eğitim verdiğimiz Aktörler ; Tayanç AYAYDIN, Ertan SABAN

Yönetmen : Osman SINAV
Koreograf : İlker Can KARAGÜLLE

‘Osmanlı’da Derin Devlet‘ adlı dizinin  Aksiyon Sahneleri ve dövüş koreografileri Aksiyon Yönetmeni İlker Can KARAGÜLLE tarafından kurgulanmıştır.  Oyuncular Kuzgun Akademi eğitmenleri tarafından sahneye hazırlanmış ve akademimizde yetişmiş olan performans aktörlerimiz sahnelerin hayata geçmesinde rol almışlardır.

Eğitim verdiğimiz Aktörler ; Orhan KILIÇ, Emrah ELÇİBOĞA, Nurettin SÖNMEZ, Devrim SALTOĞLU,
Dizide Karakter olarak rol almış oyuncularımız ; Tolgahan İŞSEVEN

Yönetmen : Kumral PAKEL
Koreograf : İlker Can KARAGÜLLE

Bir Zamanlar Osmalı Kıyam adlı TRT dizisinin  1 nci sezon tüm Aksiyon Sahneleri  ve dövüş koreografileri Aksiyon Yönetmeni İlker Can KARAGÜLLE tarafından kurgulanmıştır.  Oyuncular Kuzgun Akademi eğitmenleri tarafından sahneye hazırlanmış ve akademimizde yetişmiş olan performans aktörlerimiz sahnelerin hayata geçmesinde rol almışlardır.

Eğitim verdiğimiz Aktörler ; Cemal HÜNAL, Fırat TANIŞ, Aslı TANDOĞAN,  Tolga KAREL, Teoman KUMBARACIOĞLU, Hasan YALNIZOĞLU, Barış ALPAYKUT, Mehmet ÜNAL, Hazım KÖRMÜKÇÜ, Öykü ÇELİK, Altay ÖZBEK,
Dizide Karakter olarak rol almış oyuncularımız ; İnan IŞIK, Can AYGÜN, Orkun PEK, Ertuğrul ALPHAN

Yönetmen : Altan DÖNMEZ
Koreograf : İlker Can KARAGÜLLE
Stunt Koordinatörü : Can AYGÜN